Pogledajte raspored događanja zadnjeg dana Projekta Ilica: Q’ART

Sutra je na rasporedu zadnji dan Projekta Ilica: Q’ART, svakako iskoristite dan!

Ilica 116 (Krzno Goga) – INFO-PULT

Vikendom: od 9.00 do 20.00 sati
Radnim danom: od 9.00 do 22.00 sati

Ilica 116 a – RADIO 808

Vikendom: od 9.05 do 23.55 sati
Radnim danom: od 9.05 do 23.55 sati

Ilica 124 – IZLOŽBA – Akupunktura grada

Autori: Kristina Careva, Rene Lisac

Ilica 124 – IZLOŽBA – Promišljanje grada očima studeta/ice arhitekture

Autori: Sanja Gašparović i Ana Sopina

Ilica 87 – IZLOŽBA // Instalacija

Elia Friganović (pod mentorstvom Ane Mušćet) izlog, Barbara Blasin Gradska rubrika, izložba fotografija; Vanja Babić, instalacija Jason Mulhausen, instalacija

Od Ilice 1 do Ilice 152 – IZLOŽBA

Galerija Ilica
Autori: ALU, Aleksandar Battista Ilić i Ivana Nikolić Popović
Umjetnost u zajednici // Urban toys // Napušteni prostori rada // Prostor kao poruka

Ilica 87 – RAZMJENA KNJIGA // DONESI – ODNESI

Vikendom: od 10 do 20 sati
Radnim danom: od 15 do 20 sati

Ilica 124 – RADIONICA

Kreativna radionica 3D olovke
Voditelj: Roberto Vdović (FabLab)
Radnim danom i vikendom: od 14 do 16 sati

Ilica 124 – RADIONICA

Kreativne radionice digitalne proizvodnje
Voditelj: Roberto Vdović (FabLab)
Radnim danom i vikendom: od 17 do 19 sati

Ilica 69 – IZLOŽBA

UPUH/PULS program: Futur II: izložbeno interaktivni postav Radnim danom i vikendom: od 12 do 19 sati

Ilica 124 – IZLOŽBA

Prof. Philippe Terrier – Hermann
The Possibility of a Dream, Too Many Men, an Island, trokanalna instalacija

Ilica 54 – IZLOŽBA

KNAP – kustoska platforma

Ilica 87 – SKUPLJANJE KNJIGA ZA ŽENE I DJECU ŽRTVE NASILJA – HUMANITARNA AKCIJA

Zajednički provode: Rotaract Club Zagreb 1242 i Knjižni blok

Rokov privoj – Joga // Jnana joga studio

9.00 – 10.15 sati
Tjelovježba

Ilica 69 – RAZGOVOR // Vođena tura kroz postav Futura II

17.00 sati
UPUH/PULS

Rokov privoj – Joga // Jnana joga studio

17.00 – 18.15 sati
Tjelovježba

Britanski trg – Gastro

17.00 – 21.00 sati
Tanja Pastuović Klaić – Cookam i guštam
Glazba: DJ Ana Antonova
Vinoljupci predstavljaju vrhunska hrvatska vina
Prodaja i prezentacija OPG proizvoda
Gastro glazbeni program

Ilica 53, Park Dalmatinska Ilica – Film // Professor Baltazar

18.00 – 18.45 sati
Zagreb film / Hrvatska /1968. / 45’ / 8+
Dječji program

Rokov perivoj – Glazba // Abdul-Aziz Hussein, clarinet & Valentina Čanžar, klarinet

18.00 – 18.45 sati
M. Weinberg, R. Schumann, C. Debussy, M. & F. Jeanjean
Klasični glazbeni program

ART PARK – Event i Film// Pedalafest

18.00 – 22.00 sati
LES TRIPLETTES DE BELLEVILLE
Glazba i film

Ilica 87 – RAZGOVOR // Pročitaj….ono što želiš!

19.00 sati
Voditeljica: Petra Miočić, blogerica (Pročitaj.to) i književna kritičarka

Ilica 87 – RAZGOVOR // Zaboravljeni zagrebački knjižari i knjižare – Hartman, Kugli i Ćelap

20.00 sati
Sudjeluju: Čedomir Višnjić, Dubravka Petek, Sanja P. Goldstein

ILICA 10 – ZPC – PREDSTAVA – NEDOSTUPNO

20.00 sati

Ilica 53, Park Dalmatinska Ilica – Film // Feniks

20.30 – 22.00 sati
Christian Petzold / Njemačka / 2014. / 98’
Filmski program za odrasle

Ilica 69 – DODJELA NAGRADA // Scena Nagrađuje! – godišnja nagrada strukovnih udruga suvremenog plesa RH

21.00 sati
UPUH/PULS