Pogledajte program Projekta Ilica: Q’ART za srijedu, 23. svibnja

U nastavku pogeldajte sutrašnji raspored događanja u sklopu Projekta Ilica: Q’ART.

Ilica 116 (Krzno Goga) – INFO-PULT

Vikendom: od 9.00 do 20.00 sati
Radnim danom: od 9.00 do 22.00 sati

Ilica 116 a – RADIO 808

Vikendom: od 9.05 do 23.55 sati
Radnim danom: od 9.05 do 23.55 sati

Ilica 124 – IZLOŽBA – Akupunktura grada

Autori: Kristina Careva, Rene Lisac

Ilica 124 – IZLOŽBA – Akupunktura grada i Promišljanje grada očima studeta/ice arhitekture

Autori: Kristina Careva, Rene Lisac

Ilica 87 – IZLOŽBA // Instalacija

Elia Friganović (pod mentorstvom Ane Mušćet) izlog, Barbara Blasin Gradska rubrika, izložba fotografija; Vanja Babić, instalacija Jason Mulhausen, instalacija

Od Ilice 1 do Ilice 152 – IZLOŽBA

Galerija Ilica
Autori: ALU, Aleksandar Battista Ilić i Ivana Nikolić Popović
Umjetnost u zajednici // Urban toys // Napušteni prostori rada // Prostor kao poruka

Ilica 87 – RAZMJENA KNJIGA // DONESI – ODNESI

Vikendom: od 10 do 20 sati
Radnim danom: od 15 do 20 sati

Ilica 124 – RADIONICA

Kreativna radionica 3D olovke
Voditelj: Roberto Vdović (FabLab)
Radnim danom i vikendom: od 14 do 16 sati

Ilica 124 – RADIONICA

Kreativne radionice digitalne proizvodnje
Voditelj: Roberto Vdović (FabLab)
Radnim danom i vikendom: od 17 do 19 sati

Ilica 69 – IZLOŽBA

UPUH/PULS program: Futur II: izložbeno interaktivni postav Radnim danom i vikendom: od 12 do 19 sati

Ilica 124 – IZLOŽBA

Prof. Philippe Terrier – Hermann
The Possibility of a Dream, Too Many Men, an Island, trokanalna instalacija

Ilica 54 – IZLOŽBA

KNAP – kustoska platforma

Rokov perivoj – Joga // OM yoga

9.00 – 10.15 sati
Tjelovježba

Ilica 69 – RAZGOVOR // U kakvom sistemu na(ne)staje umjetnost danas?

17.00 sati
UPUH/PULS

Ilica 85 ALU – Joga // OM yoga

17.00 – 18.15 sati
Tjelovježba

Britanski trg – Gastro

17.00 – 21.00 sati
Vedran Bošković – Začinjeno s ljubavlju
Glazba: DJ Fabijan Mateša
Prodaja i prezentacija OPG proizvoda
Gastro glazbeni program

Ilica 53, Park Dalmatinska Ilica – Predstava // Vuk koji je ispao iz knjige

18.00 – 18.45 sati
Natalija Pećina, Kazalište Lutonjica
Dječji program

Ilica 87 – TRIBINA – NA DJECI JEZIK OSTAJE

18.00 sati
Sudjeluju: Lara Holbling Matković i Anda Bukvić, a moderirat će Petra Mrduljaš

Ilica 53, Park Dalmatinska Ilica – Film // Professor Baltazar

18.00 – 18.45 sati
Zagreb film / Hrvatska /1968. / 45’ / 8+
Dječji program

Rokov perivoj – Glazba // Bruno Philipp & AbdulAziz-Hussein, klarineti

18.00 – 18.45 sati
Gioacchino Rossini, Louis Cahuzac, Béla Kovács, Ante Grgin, Francis Poulen
Klasični glazbeni program

Ilica 87 – RAZGOVOR // Urednica predstavlja: Elena Ferrante (razgovor o autorici i knjizi)

19.00 sati
Sudjeluju: Adriana Piteša, urednica (Profil) i Ana Badurina, prevoditeljica

Ilica 124 – RAZGOVOR I PROJEKCIJA // Projekcija filma The Possibility of a Dream, Too Many Men, an Island i razgovor s umjetnikom nakon projekcije

19.30 – 21.00 sati
Sudjeluje: Philippe Terrier-Hermann

Ilica 87 – IZVEDBA // Odvalimo se poezijom

20.00 sati
Sudjeluju: Sanja Baković, Branko Čegec, Ana Martina Bakić, Ives Buljan, Suzana Kos, Natalija Mihelin, Selma Sarajlić Kanazir

Ilica 53, Park Dalmatinska Ilica – Film // Novi klinac

20.30 – 22.00 sati
Rudi Rosenberg / Francuska / 2015. / 80’
Filmski program za odrasle

Ilica 8/KUPALIŠTE DIANA – IZVEDBA // Projekt TASK: P.Pautan/Alumni CDU

21.00 sati
ADU: Osvrtask

Ilica 85 ALU – Glazba // Jazz glazba uz koktele

21.00 – 23.00 sati
Kaplovic trio // Lela Kaplowitz, Joe Kaplowitz, Bruna Matić