Međunarodni susret puhačkih orkestara u Zagrebu na jedinstven način u Hrvatskoj vjerodostojno njeguje kulturu puhačke glazbe. Na Bundeku nas je dočekao raznolik program međunarodne europske glazbe od poznatih filmskih melodija, swinga do tradicionalnih skladbi orkestara sudionika.
U nastavku pogledajte djelić atmosfere s drugog Međunarodnog susreta puhačkih orkestara u Zagrebu u organizaciji Zagrebačkog orkestra ZET-a.

























Sve fotografije možete pogledati na portalu licegrada.media.
Fotoreporter koji je svoju ljubav prema gradu i fotografiji odlučio spojiti 2013. godine kada je pokrenuo Lice Grada, da bi nekoliko godina kasnije to pretvorio u svoj posao koji svakodnevno živi. U slobodno vrijeme trči maksimirskom šumom i smišlja nove ideje i poslovne pothvate za platformu koju upravo čitate.